Sports_Centre_and_GYM
Sports Centre - Deep Pink
GYM - Aqua
October 2020
MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
28Sep29301Oct234
9:00am - 12:00pm
SUPER CITY YOUTH ACADEMY -Deanna Vuksich
3:00pm - 5:15pm
AGS Fencing - Lyall Quelch
9:00am - 12:00pm
SUPER CITY YOUTH ACADEMY -Deanna Vuksich
12:00pm - 2:00pm
Tane (AGS)
6:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
8:30am - 10:30am
Tane (AGS)
9:00am - 12:00pm
SUPER CITY YOUTH ACADEMY -Deanna Vuksich
2:00pm - 4:30pm
AGS Fencing Competition - LYALL QUELCH
5:30pm - 7:00pm
BADMINTON TRAINING - Masoud Shakiba
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
7:30pm - 10:30pm
AKBK Basketball Competition - Ben Huh
8:30am - 5:00pm
*WATERSHED HOLIDAY CLEANING*
3:00pm - 5:00pm
Volleyball - Eddie Hare
6:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
6:30pm - 8:30pm
FUTSAL-Craig Empson(2xcourts)
8:30pm - 9:00pm
FUTSAL-Craig Empson (1xcourt)
8:30pm - 10:00pm
Elites Group Basketball - Tracy Zafra (x1 court)
10:00am - 2:00pm
Cricket training - John Fuller
2:00pm - 6:00pm
*WATERSHED HOLIDAY CLEANING*
7:00pm - 9:30pm
Social Basketball - Romenjun Mantos
9:00am - 10:30am
MAVS Basketball Training - Eric Garcia x2 courts
2:00pm - 5:00pm
BOSHI WANG
9:00am - 11:30am
Basketball - Dave Mackay
11:00am - 1:00pm
John Lee-Joe Badminton Training
1:00pm - 3:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
3:15pm - 5:45pm
Waray Volleyball Training
6:00pm - 9:00pm
CPCM Basketball - David Wu
(Ext)
567891011
8:00am - 10:30am
AGS Basketball - Tane De Silva
3:00pm - 5:15pm
AGS Fencing - Lyall Quelch
6:30pm - 9:30pm
Akl City Basketball (Mens)- Tui Tait
7:00pm - 9:30pm
Auckland City Basketball - Tui Tait
6:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
8:00am - 10:30am
AGS Basketball - Tane De Silva
5:30pm - 7:00pm
BADMINTON TRAINING - Masoud Shakiba
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
7:30pm - 10:30pm
AKBK Basketball - Ben Huh
8:00am - 10:30am
AGS Basketball - Tane De Silva
10:00am - 1:00pm
Tui Tait - BB CLUB DAY
3:00pm - 5:00pm
Volleyball - Eddie Hare
6:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
6:30pm - 8:30pm
AKL FUTSAL - Craig Empson
8:30pm - 9:00pm
AKL FUTSAL - Craig Empson (x1court)
8:30pm - 10:00pm
Elites Group Basketball - Tracy Zafra (x1 court)
8:00am - 10:30am
AGS Basketball - Tane De Silva
7:00pm - 9:30pm
Social Basketball - Romenjun Mantos
9:00am - 1:00pm
MAVS Basketball Training - Eric Garcia x2 courts
6:00pm - 8:00pm
Basketball - Bryan Latay
7:00pm - 9:30pm
Pinoy BB - Tracy (1 x court)
7:30am - 10:30am
Sida Ren
9:00am - 11:30am
Basketball - Dave Mackay
11:00am - 1:00pm
John Lee-Joe Badminton Training
11:30am - 12:10pm
STERICO FOGGING
1:00pm - 3:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
3:00pm - 6:00pm
Waray Volleyball Training
6:00pm - 9:00pm
CPCM Basketball - David Wu
(Ext)
12131415161718
****TERM 4 STARTS****
7:00am - 8:30am
Volleyball - Eddie Hare
3:00pm - 5:15pm
AGS Fencing - Lyall Quelch
3:30pm - 5:30pm
AGS Premier Basketball Training - Adrienne Birtwistle x2 court
6:30pm - 9:30pm
Akl City Basketball (Mens)- Tui Tait
7:00pm - 9:30pm
Auckland City Basketball - Tui Tait
7:00am - 8:30am
CRICKET - JOHN ONEILL FULLER
(1 Court)
3:15pm - 5:30pm
Volleyball - Eddie Hare
6:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
1:05pm - 1:55pm
Volleyball - Eddie Hare
3:30pm - 5:30pm
AGS Premier Basketball Training - Adrienne Birtwistle x2 courts
5:30pm - 7:00pm
BADMINTON TRAINING - Masoud Shakiba
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
7:30pm - 10:30pm
AKBK Basketball Competition - Ben Huh
7:00am - 8:30am
CRICKET - JOHN ONEILL FULLER
(1 Court)
3:30pm - 6:00pm
AGS Volleyball - Eddie Hare
College Sport Games
3:30pm - 6:00pm
Volleyball - Eddie Hare
College sport games
6:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
6:30pm - 8:30pm
Auckland Futsal - Craig Empson x2 courts
8:30pm - 9:00pm
Auckland Futsal - Craig Empson x1 court
8:30pm - 10:00pm
Elites Group Basketball - Tracy Zafra (x1 court)
7:00am - 8:30am
AGS Volleyball - Eddie Hare
7:00am - 8:30am
Volleyball - Eddie Hare
3:15pm - 5:00pm
AGS Social Basketball -Adrienne B
5:00pm - 12:00am
SCHOOL BALL & GALA WEEKEND
7:00pm - 9:30pm
Social Basketball - Romenjun Mantos
8:00am - 12:00pm
MAVS Basketball Training - Eric Garcis x2 courts
12:30pm - 6:00pm
Auckland Futsal - Craig Empson x2 courts
5:00pm - 12:00am
SCHOOL BALL & GALA WEEKEND
8:30am - 10:30am
Sida Ren
9:00am - 11:30am
Basketball - Dave Mackay
11:00am - 1:00pm
John Lee-Joe Badminton Training
1:00pm - 3:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
1:00pm - 6:00pm
Auckland Futsal - Craig Empson x2 courts
3:15pm - 6:00pm
Waray Volleyball Training
6:00pm - 9:00pm
CPCM Basketball - David Wu
(Ext)
19202122232425
6:00am - 7:30am
AGS Morning Skills Basketball - Dave MacKay
7:00am - 8:30am
Volleyball - Eddie Hare
3:00pm - 5:15pm
AGS Fencing - Lyall Quelch
3:30pm - 5:30pm
AGS Premier Basketball Training - Adrienne Birtwistle x2 court
6:30pm - 9:30pm
Auckland City Basketball - Tui Tait
7:00pm - 9:30pm
Auckland City Basketball - Tui Tait
7:00am - 8:30am
CRICKET - JOHN ONEILL FULLER
(1 Court)
3:15pm - 5:00pm
AGS ULTIMATE - Warren B
3:15pm - 5:30pm
Volleyball - Eddie Hare
6:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
7:00pm - 8:30pm
Elites Group Basketball -Tracy
*(1 court)
6:00am - 7:30am
AGS Morning Skills Basketball - Dave MacKay
1:05pm - 1:55pm
Volleyball - Eddie Hare
3:30pm - 5:30pm
AGS Premier Basketball Training - Adrienne Birtwistle x2 courts
5:30pm - 7:00pm
BADMINTON TRAINING - Masoud Shakiba
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
7:00am - 8:30am
CRICKET - JOHN ONEILL FULLER
(1 Court)
3:30pm - 6:00pm
AGS Volleyball - Eddie Hare
College Sport Games
3:30pm - 6:30pm
Volleyball - Eddie Hare
College sport games
6:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
6:30pm - 8:30pm
Auckland Futsal - Craig Empson x2 courts
8:30pm - 9:00pm
Auckland Futsal - Craig Empson x1 court
8:30pm - 10:00pm
Elites Group Basketball - Tracy Zafra (x1 court)
7:00am - 8:30am
AGS Volleyball - Eddie Hare
7:00am - 8:30am
Volleyball - Eddie Hare
3:15pm - 5:00pm
AGS Social Basketball -Adrienne B
7:00pm - 9:30pm
Social Basketball - Romenjun Mantos
 
8:30am - 10:30am
Sida Ren
9:00am - 11:30am
Basketball - Dave Mackay
11:00am - 1:00pm
John Lee-Joe Badminton Training
1:00pm - 3:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
7:00pm - 10:00pm
CPCM Basketball - David Wu
(Ext)
2627282930311Nov
LABOUR DAY
7:00am - 8:30am
CRICKET - JOHN ONEILL FULLER
(1 Court)
3:15pm - 5:00pm
AGS ULTIMATE - Warren B
3:15pm - 5:30pm
Volleyball - Eddie Hare
6:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
6:00pm - 9:30pm
Auckland City Basketball - Tui Tait
6:00am - 7:30am
AGS Morning Skills Basketball - Dave MacKay
1:05pm - 1:55pm
Volleyball - Eddie Hare
3:30pm - 5:30pm
AGS Premier Basketball Training - Adrienne Birtwistle x2 courts
5:30pm - 7:00pm
BADMINTON TRAINING - Masoud Shakiba
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
7:30pm - 9:30pm
Basketball (EXT) - Andrew Sok
6:00am - 7:30am
AGS Morning Team Basketball - Dave MacKay (2 Courts)
7:30am - 8:30am
CRICKET - JOHN ONEILL FULLER
(1 Court)
3:30pm - 6:00pm
AGS Volleyball - Eddie Hare
College Sport Games
3:30pm - 6:30pm
Volleyball - Eddie Hare
College sport games
6:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
6:30pm - 8:30pm
Auckland Futsal - Craig Empson x2 courts
8:30pm - 9:00pm
Auckland Futsal - Craig Empson x1 court
8:30pm - 10:00pm
Elites Group Basketball - Tracy Zafra (x1 court)
6:00am - 7:30am
AGS Morning Skills Basketball - Dave MacKay
7:00am - 8:30am
AGS Volleyball - Eddie Hare
7:00am - 8:30am
Volleyball - Eddie Hare
3:15pm - 5:00pm
AGS Social Basketball -Adrienne B
7:00pm - 9:30pm
Social Basketball - Romenjun Mantos
9:00am - 12:00pm
MAVS Basketball Training - Eric Garcia x2 courts
12:30pm - 6:00pm
Auckland Futsal - Craig Empson x2 courts
7:00pm - 9:30pm
Pinoy BB - Tracy (1 x court)
8:30am - 10:30am
Sida Ren
9:00am - 11:30am
Basketball - Dave Mackay
11:00am - 1:00pm
John Lee-Joe Badminton Training
1:00pm - 3:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
1:00pm - 6:00pm
Auckland Futsal - Craig Empson x2 courts
7:00pm - 10:00pm
CPCM Basketball - David Wu
(Ext)
Display:
Navigation Bar:
AbsoluteRelativeBothNeither
This Calendar:
System Options:
Home Login