Sports_Centre_and_GYM
Sports Centre - Deep Pink
GYM - Aqua
May 2021
MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
26Apr272829301May2
HOLIDAYS
ANZAC DAY
7:00am - 10:00pm
PLACEHOLDER-Clare Manners/Life Church (Renee B)
7:00am - 11:00pm
7:00am - 10:00pm
PLACEHOLDER-Clare Manners/Life Church (Renee B)
HOLIDAYS
7:00am - 11:00pm
7:00am - 10:00pm
PLACEHOLDER-Clare Manners/Life Church (Renee B)
7:00am - 11:30pm
PLACEHOLDER - LIFE CHURCH
HOLIDAYS
7:00am - 10:00pm
PLACEHOLDER-Clare Manners/Life Church (Renee B)
7:00am - 11:00pm
7:00am - 10:00pm
PLACEHOLDER-Clare Manners/Life Church (Renee B)
HOLIDAYS
7:00am - 10:00pm
PLACEHOLDER-Clare Manners/Life Church (Renee B)
7:00am - 11:00pm
7:00am - 10:00pm
PLACEHOLDER-Clare Manners/Life Church (Renee B)
HOLIDAYS
7:00am - 10:00pm
PLACEHOLDER-Clare Manners/Life Church (Renee B)
7:00am - 11:00pm
7:00am - 10:00pm
PLACEHOLDER-Clare Manners/Life Church (Renee B)
9:30am - 11:30am
Basketball Training - Weni Fernandez
7:00pm - 9:30pm
PINOY BB -Tracy
8:30am - 10:30am
Sida Ren
9:00am - 12:30pm
Skills Training (AGS)-Adrienne
11:00am - 1:00pm
John Lee-Joe Badminton Training
1:00pm - 3:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
3:15pm - 5:45pm
Samuel & Nadia Volleyball Training
6:30pm - 9:00pm
ACVC- Jessica C (Volley)
7:00pm - 10:00pm
CPCM-DavidW
3456789
HOLIDAYS
*TERM 2 STARTS*
6:00am - 7:00am
Basketball - Dave Mckay
8:00am - 8:50am
Dragon and Lion practices
3:00pm - 5:15pm
AGS Fencing - Lyall Quelch
3:30pm - 5:30pm
AGS Premier Basketball-Adrienne
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
6:30pm - 9:30pm
AKL CITY BB- Tui
7:00pm - 9:30pm
AKL CITY BB - Tui T
6:00am - 7:30am
AGS Morning Team Basketball - Dave MacKay
7:00am - 8:30am
BB Premier -Adrienne B
3:30pm - 5:30pm
AGS KENDO - MIKE POULSEN
3:30pm - 5:30pm
AGS U17A & Junior Premier (AdrienneB)
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
6:00pm - 9:30pm
AKL CITY BB - Tui T
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
6:00am - 7:00am
BASKETBALL - DAVE M
7:00am - 8:30am
Basketball - Adrienne Birtwistle
7:00am - 8:30am
Rowing-Campbell L
3:30pm - 5:30pm
Basketball - Adrienne Birtwistle
3:30pm - 5:30pm
Junior Games BB - Adrienne B
6:00pm - 7:00pm
SUPERCITY YOUTH ACADEMY-KrisB
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
7:00pm - 10:00pm
AKBK- BEN HUH
6:30am - 8:30am
Junior 3A&4A BB - Adrienne B
8:00am - 8:50am
Dragon and Lion practices
3:30pm - 5:30pm
AGS KENDO - Mike Poulsen
3:30pm - 5:30pm
Premier BB Training (AdrienneB)
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
6:30pm - 9:00pm
AKL FUTSAL - CRAIG EMPSON
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
9:00pm - 10:00pm
ELITES GROUP - ELI003
6:30am - 8:30am
Junior Premier BB - Adrienne B
5:00pm - 10:00pm
AGS BB - Adrienne B
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
7:00pm - 9:30pm
Social BB-Romenjun
9:00am - 12:00pm
MAVS - Eric
9:30am - 11:30am
Basketball Training - Weni Fernandez
12:30pm - 6:00pm
AKL FUTSAL - Craig E
7:00pm - 9:30pm
PINOY BB -Tracy
8:30am - 10:30am
Sida Ren
9:00am - 12:30pm
Skills Training (AGS)-Adrienne
11:00am - 1:00pm
John Lee-Joe Badminton Training
1:00pm - 3:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
1:00pm - 6:00pm
AKL FUTSAL - CRAIG E
3:15pm - 5:45pm
Samuel & Nadia Volleyball Training
6:30pm - 9:00pm
ACVC- Jessica C (Volley)
7:00pm - 10:00pm
CPCM-DavidW
10111213141516
6:00am - 7:00am
Basketball - Dave Mckay
8:00am - 8:50am
Dragon and Lion practices
3:00pm - 5:15pm
AGS Fencing - Lyall Quelch
3:30pm - 5:30pm
AGS Premier Basketball-Adrienne
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
6:30pm - 9:30pm
AKL CITY BB- Tui
7:00pm - 9:30pm
AKL CITY BB - Tui T
6:00am - 7:30am
AGS Morning Team Basketball - Dave MacKay
7:00am - 8:30am
BB Premier -Adrienne B
3:30pm - 5:30pm
AGS KENDO - MIKE POULSEN
3:30pm - 5:30pm
AGS U17A & Junior Premier (AdrienneB)
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
6:00pm - 9:30pm
AKL CITY BB - Tui T
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
6:00am - 7:00am
BASKETBALL - DAVE M
7:00am - 8:30am
Basketball - Adrienne Birtwistle
7:00am - 8:30am
Rowing-Campbell L
3:30pm - 5:30pm
Basketball - Adrienne Birtwistle
3:30pm - 5:30pm
Junior Games BB - Adrienne B
6:00pm - 7:00pm
SUPERCITY YOUTH ACADEMY-KrisB
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
7:00pm - 10:00pm
AKBK- BEN HUH
6:30am - 8:30am
Junior 3A&4A BB - Adrienne B
8:00am - 8:50am
Dragon and Lion practices
3:30pm - 5:30pm
AGS KENDO - Mike Poulsen
3:30pm - 5:30pm
Premier BB Training (AdrienneB)
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
6:30pm - 9:00pm
AKL FUTSAL - CRAIG EMPSON
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
9:00pm - 10:00pm
ELITES GROUP - ELI003
6:30am - 8:30am
Junior Premier BB - Adrienne B
5:00pm - 10:00pm
AGS BB - Adrienne B
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
7:00pm - 9:30pm
Social BB-Romenjun
9:00am - 12:00pm
MAVS - Eric
9:30am - 11:30am
Basketball Training - Weni Fernandez
12:30pm - 6:00pm
AKL FUTSAL - Craig E
7:00pm - 9:30pm
PINOY BB -Tracy
8:30am - 10:30am
Sida Ren
9:00am - 12:30pm
Skills Training (AGS)-Adrienne
11:00am - 1:00pm
John Lee-Joe Badminton Training
1:00pm - 3:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
1:00pm - 6:00pm
AKL FUTSAL - CRAIG E
3:15pm - 5:45pm
Samuel & Nadia Volleyball Training
6:30pm - 9:00pm
ACVC- Jessica C (Volley)
7:00pm - 10:00pm
CPCM-DavidW
17181920212223
6:00am - 7:00am
Basketball - Dave Mckay
8:00am - 8:50am
Dragon and Lion practices
3:00pm - 5:15pm
AGS Fencing - Lyall Quelch
3:30pm - 5:30pm
AGS Premier Basketball-Adrienne
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
6:30pm - 9:30pm
AKL CITY BB- Tui
7:00pm - 9:30pm
AKL CITY BB - Tui T
6:00am - 7:30am
AGS Morning Team Basketball - Dave MacKay
7:00am - 8:30am
BB Premier -Adrienne B
3:30pm - 5:30pm
AGS KENDO - MIKE POULSEN
3:30pm - 5:30pm
AGS U17A & Junior Premier (AdrienneB)
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
6:00pm - 9:30pm
AKL CITY BB - Tui T
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
6:00am - 7:00am
BASKETBALL - DAVE M
7:00am - 8:30am
Basketball - Adrienne Birtwistle
7:00am - 8:30am
Rowing-Campbell L
3:30pm - 5:30pm
Basketball - Adrienne Birtwistle
3:30pm - 5:30pm
Junior Games BB - Adrienne B
6:00pm - 7:00pm
SUPERCITY YOUTH ACADEMY-KrisB
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
7:00pm - 10:00pm
AKBK- BEN HUH
6:30am - 8:30am
Junior 3A&4A BB - Adrienne B
8:00am - 8:50am
Dragon and Lion practices
3:30pm - 5:30pm
AGS KENDO - Mike Poulsen
3:30pm - 5:30pm
Premier BB Training (AdrienneB)
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
6:30pm - 9:00pm
AKL FUTSAL - CRAIG EMPSON
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
9:00pm - 10:00pm
ELITES GROUP - ELI003
6:30am - 8:30am
Junior Premier BB - Adrienne B
5:00pm - 10:00pm
AGS BB - Adrienne B
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
7:00pm - 9:30pm
Social BB-Romenjun
9:00am - 12:00pm
MAVS - Eric
9:30am - 11:30am
Basketball Training - Weni Fernandez
12:30pm - 6:00pm
AKL FUTSAL - Craig E
7:00pm - 9:30pm
PINOY BB -Tracy
8:30am - 10:30am
Sida Ren
9:00am - 12:30pm
Skills Training (AGS)-Adrienne
11:00am - 1:00pm
John Lee-Joe Badminton Training
1:00pm - 3:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
1:00pm - 6:00pm
AKL FUTSAL - CRAIG E
3:15pm - 5:45pm
Samuel & Nadia Volleyball Training
6:30pm - 9:00pm
ACVC- Jessica C (Volley)
7:00pm - 10:00pm
CPCM-DavidW
24252627282930
6:00am - 7:00am
Basketball - Dave Mckay
8:00am - 8:50am
Dragon and Lion practices
3:00pm - 5:15pm
AGS Fencing - Lyall Quelch
3:30pm - 5:30pm
AGS Premier Basketball-Adrienne
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
6:30pm - 9:30pm
AKL CITY BB- Tui
7:00pm - 9:30pm
AKL CITY BB - Tui T
6:00am - 7:30am
AGS Morning Team Basketball - Dave MacKay
7:00am - 8:30am
BB Premier -Adrienne B
3:30pm - 5:30pm
AGS KENDO - MIKE POULSEN
3:30pm - 5:30pm
AGS U17A & Junior Premier (AdrienneB)
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
6:00pm - 9:30pm
AKL CITY BB - Tui T
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
6:00am - 7:00am
BASKETBALL - DAVE M
7:00am - 8:30am
Basketball - Adrienne Birtwistle
7:00am - 8:30am
Rowing-Campbell L
3:30pm - 5:30pm
Basketball - Adrienne Birtwistle
3:30pm - 5:30pm
Junior Games BB - Adrienne B
6:00pm - 7:00pm
SUPERCITY YOUTH ACADEMY-KrisB
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
7:00pm - 10:00pm
AKBK- BEN HUH
6:30am - 8:30am
Junior 3A&4A BB - Adrienne B
8:00am - 8:50am
Dragon and Lion practices
3:30pm - 5:30pm
AGS KENDO - Mike Poulsen
3:30pm - 5:30pm
Premier BB Training (AdrienneB)
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
6:30pm - 9:00pm
AKL FUTSAL - CRAIG EMPSON
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
9:00pm - 10:00pm
ELITES GROUP - ELI003
6:30am - 8:30am
Junior Premier BB - Adrienne B
8:30am - 3:30pm
Form Class Photos - Dave A
5:00pm - 10:00pm
AGS BB - Adrienne B
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
7:00pm - 9:30pm
Social BB-Romenjun
9:00am - 12:00pm
MAVS - Eric
9:30am - 11:30am
Basketball Training - Weni Fernandez
12:30pm - 6:00pm
AKL FUTSAL - Craig E
7:00pm - 9:30pm
PINOY BB -Tracy
8:30am - 10:30am
Sida Ren
9:00am - 12:30pm
Skills Training (AGS)-Adrienne
11:00am - 1:00pm
John Lee-Joe Badminton Training
1:00pm - 3:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
1:00pm - 6:00pm
AKL FUTSAL - CRAIG E
3:15pm - 5:45pm
Samuel & Nadia Volleyball Training
6:30pm - 9:00pm
ACVC- Jessica C (Volley)
7:00pm - 10:00pm
CPCM-DavidW
311Jun23456
6:00am - 7:00am
Basketball - Dave Mckay
8:00am - 8:50am
Dragon and Lion practices
3:00pm - 5:15pm
AGS Fencing - Lyall Quelch
3:30pm - 5:30pm
AGS Premier Basketball-Adrienne
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
6:30pm - 9:30pm
AKL CITY BB- Tui
7:00pm - 9:30pm
AKL CITY BB - Tui T
6:00am - 7:30am
AGS Morning Team Basketball - Dave MacKay
7:00am - 8:30am
BB Premier -Adrienne B
3:30pm - 5:30pm
AGS KENDO - MIKE POULSEN
3:30pm - 5:30pm
AGS U17A & Junior Premier (AdrienneB)
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
6:00pm - 9:30pm
AKL CITY BB - Tui T
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
7:00am - 8:30am
Rowing-Campbell L
3:30pm - 5:30pm
Basketball - Adrienne Birtwistle
3:30pm - 5:30pm
Junior Games BB - Adrienne B
6:00pm - 7:00pm
SUPERCITY YOUTH ACADEMY-KrisB
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
7:00pm - 10:00pm
AKBK- BEN HUH
6:30am - 8:30am
Junior 3A&4A BB - Adrienne B
8:00am - 8:50am
Dragon and Lion practices
3:30pm - 5:30pm
AGS KENDO - Mike Poulsen
3:30pm - 5:30pm
Premier BB Training (AdrienneB)
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
6:30pm - 9:00pm
AKL FUTSAL - CRAIG EMPSON
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
9:00pm - 10:00pm
ELITES GROUP - ELI003
6:30am - 8:30am
Junior Premier BB - Adrienne B
5:00pm - 10:00pm
AGS BB - Adrienne B
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
7:00pm - 9:30pm
Social BB-Romenjun
9:00am - 12:00pm
MAVS - Eric
9:30am - 11:30am
Basketball Training - Weni Fernandez
7:00pm - 9:30pm
PINOY BB -Tracy
8:30am - 10:30am
Sida Ren
9:00am - 12:30pm
Skills Training (AGS)-Adrienne
11:00am - 1:00pm
John Lee-Joe Badminton Training
1:00pm - 3:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
3:15pm - 5:45pm
Samuel & Nadia Volleyball Training
6:30pm - 9:00pm
ACVC- Jessica C (Volley)
7:00pm - 10:00pm
CPCM-DavidW
Display:
Navigation Bar:
AbsoluteRelativeBothNeither
This Calendar:
System Options:
Home Login