Sports_Centre_and_GYM
Sports Centre - Deep Pink
GYM - Aqua
September 2019
MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
26Aug27282930311Sep
6:30am - 8:30am
AGS Basketball Training - Adrienne Birtwistle x2 courts
1:05pm - 1:55pm
AGS Archery Training - Kevin Jacobs
3:15pm - 5:30pm
Grammar Fencing -
3:30pm - 5:30pm
Premier Basketball Team Training - Adrienne Birtwistle x1 courts
3:30pm - 5:30pm
Premier Reserve Basketball Training - Adrienne Birtwistle
6:00pm - 7:00pm
TIBBS HOUSE
6:00pm - 9:30pm
Auckland Basketball Training x2 courts - Tui Tait
7:00pm - 9:30pm
Auckland Basketball Training - Tui Tait
6:30am - 8:30am
AGS Basketball Training - Adrienne Birtwistle x2 courts
6:30am - 8:30am
U17 Gold & Blue Basketball Training - Adrienne Birtwistle x2 courts
7:00am - 8:30am
Premier Basketball Skills Training - Adrienne Birtwistle
1:00pm - 2:00pm
Headmasters Cultural Council - Rose Simento
3:30pm - 5:30pm
AGS Basketball Training - Adrienne Birtwistle x2 courts
3:30pm - 5:30pm
AGS Kendo Training - Mike Poulsen
6:00pm - 7:00pm
TIBBS HOUSE
6:00pm - 10:00pm
Auckland Basketball Rep Training x2 courts - Tui Tait
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
6:30am - 8:30am
AGS Basketball Training - Adrienne Birtwistle x2 courts
6:30am - 8:30am
Basketball Skills Training - Adrienne Birtwistle x2 courts
7:00am - 8:30am
Learn-to-Row - Campbell Lowe
1:00pm - 2:00pm
Headmasters Cultural Council - Rose Simento
3:30pm - 5:30pm
Junior Basketball Games - Adrienne Birtwistle
3:30pm - 5:30pm
Junior Basketball Games - Adrienne Birtwistle x2 courts
6:00pm - 7:00pm
TIBBS HOUSE
7:00pm - 9:00pm
AKBK Basketball - Ben Hur x2 courts
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle MacDonald
9:30pm - 10:30pm
AKBK Basketball - Ben Hur x1 court
6:30am - 8:30am
AGS Basketball Training - Adrienne Birtwistle x2 courts
6:30am - 8:30am
3A & 4A Junior Basketball Training - Adrienne Birtwistle x2 courts
7:00am - 8:30am
Premier Basketball Training - Adrienne Birtwistle x2 courts
1:00pm - 2:00pm
Prefects 3rd Form Class Comp - Keith Simento
3:30pm - 5:30pm
AGS Kendo Training - Mike Poulsen
3:30pm - 6:30pm
AGS Basketball Training - Adrienne Birtwistle x2 courts
6:00pm - 7:00pm
TIBBS HOUSE
6:30pm - 8:30pm
Auckland Futsal - Craig Empson x2 court
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
8:30pm - 10:00pm
SKIDS Basketball Training - Tracy
Zafra x1 court
6:30am - 8:30am
AGS Basketball Training - Adrienne Birtwistle x2 courts
7:00am - 8:30am
Learn-to-Row - Campbell Lowe
1:00pm - 2:00pm
Headmasters Cultural Council - Rose Simento
3:30pm - 5:00pm
AGS Social League Basketball - Adrienne Birtwistle
3:30pm - 5:00pm
AGS Social League Basketball - Adrienne Birtwistle x2 court
5:00pm - 10:00pm
AGS Premier Basketball Games - Adrienne Birtwistle x2 courts
6:00pm - 7:00pm
TIBBS HOUSE
7:00pm - 9:30pm
Jacob, Darwin, Rome Basketball Training
9:00am - 12:00pm
MAVS Basketball Training - Eric Garcia x2 courts
9:30am - 11:30pm
Weni Fernandez Basketball Training
12:30pm - 6:00pm
Auckland Futsal - Craig Empson x2 courts
5:00pm - 7:00pm
Boshi Wang Basketball
6:00pm - 9:00pm
AGS Ultimate Disc - Warren Buckingham x2 courts
11:00am - 1:00pm
John-Lee Doo Badmington
1:00pm - 3:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
1:00pm - 6:00pm
Auckland Futsal - Craig Empson x2 courts
5:00pm - 7:00pm
David and Spaak- Bball
7:00pm - 10:00pm
AUTCSA Basketball Training - Gary Bian
2345678
1:05pm - 1:55pm
AGS Archery Training - Kevin Jacobs
3:15pm - 5:30pm
Grammar Fencing -
6:00pm - 7:00pm
TIBBS HOUSE
6:00pm - 9:30pm
Auckland Basketball Training x2 courts - Tui Tait
7:00pm - 9:30pm
Auckland Basketball Training - Tui Tait
3:30pm - 5:30pm
AGS Kendo Training - Mike Poulsen
6:00pm - 7:00pm
TIBBS HOUSE
6:00pm - 10:00pm
Auckland Basketball Rep Training x2 courts - Tui Tait
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
6:00pm - 7:00pm
TIBBS HOUSE
7:00pm - 9:00pm
AKBK Basketball - Ben Hur x2 courts
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle MacDonald
9:30pm - 10:30pm
AKBK Basketball - Ben Hur x1 court
6:00pm - 7:00pm
TIBBS HOUSE
6:30pm - 8:30pm
Auckland Futsal - Craig Empson x2 court
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
8:30pm - 10:00pm
SKIDS Basketball Training - Tracy
Zafra x1 court
6:00pm - 7:00pm
TIBBS HOUSE
7:00pm - 9:30pm
Jacob, Darwin, Rome Basketball Training
9:00am - 11:00pm
MAVS Basketball Training - Eric Garcia x2 courts
9:30am - 11:30pm
Weni Fernandez Basketball Training
12:30pm - 6:00pm
Auckland Futsal - Craig Empson x2 courts
5:00pm - 7:00pm
Boshi Wang Basketball
6:00pm - 9:00pm
AGS Ultimate Disc - Warren Buckingham x2 courts
11:00am - 1:00pm
John-Lee Doo Badmington
1:00pm - 3:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
1:00pm - 6:00pm
Auckland Futsal - Craig Empson x2 courts
3:00pm - 5:00pm
Samuel & Nadia Volleyball Training
5:00pm - 7:00pm
David and Spaak- Bball
7:00pm - 10:00pm
AUTCSA Basketball Training - Gary Bian
9101112131415
7:00am - 8:30am
Volleyball Training - Eddie Hare x2 courts
1:05pm - 1:55pm
AGS Archery Training - Kevin Jacobs
3:15pm - 5:30pm
Grammar Fencing -
6:00pm - 7:00pm
TIBBS HOUSE
6:00pm - 9:30pm
Auckland Basketball Training x2 courts - Tui Tait
7:00pm - 9:30pm
Auckland Basketball Training - Tui Tait
3:30pm - 5:30pm
AGS Kendo Training - Mike Poulsen
3:30pm - 5:30pm
Volleyball Training - Eddie Hare x2 courts
6:00pm - 7:00pm
TIBBS HOUSE
6:00pm - 10:00pm
Auckland Basketball Rep Training x2 courts - Tui Tait
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
6:30am - 8:30am
Premier Basketball Training
3:30pm - 5:30pm
Volleyball Training - Eddie Hare x2 courts
4:30pm - 5:30pm
Basketball Training - Tane de Silva
6:00pm - 7:00pm
TIBBS HOUSE
7:00pm - 9:00pm
AKBK Basketball - Ben Hur x2 courts
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle MacDonald
9:30pm - 10:30pm
AKBK Basketball - Ben Hur x1 court
1:00pm - 2:00pm
Prefects 3rd Form Class Comp - Keith Simento
3:30pm - 5:30pm
AGS Kendo Training - Mike Poulsen
3:30pm - 5:30pm
Premier Basketball Training - David Mackay
6:00pm - 7:00pm
TIBBS HOUSE
6:30pm - 8:30pm
Auckland Futsal - Craig Empson x2 court
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
8:30pm - 10:00pm
SKIDS Basketball Training - Tracy
Zafra x1 court
6:30am - 8:30am
Premier Basketball Training - David Mackay
6:00pm - 7:00pm
TIBBS HOUSE
7:00pm - 9:30pm
Jacob, Darwin, Rome Basketball Training
9:00am - 11:00pm
MAVS Basketball Training - Eric Garcia x2 courts
9:30am - 11:30pm
Weni Fernandez Basketball Training
12:30pm - 6:00pm
Auckland Futsal - Craig Empson x2 courts
5:00pm - 7:00pm
Boshi Wang Basketball
6:00pm - 9:00pm
AGS Ultimate Disc - Warren Buckingham x2 courts
11:00am - 1:00pm
John-Lee Doo Badmington
1:00pm - 3:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
1:00pm - 6:00pm
Auckland Futsal - Craig Empson x2 courts
5:00pm - 7:00pm
David and Spaak- Bball
7:00pm - 10:00pm
AUTCSA Basketball Training - Gary Bian
16171819202122
6:30am - 8:30am
Premier Basketball Training - David Mackay
1:05pm - 1:55pm
AGS Archery Training - Kevin Jacobs
3:15pm - 5:30pm
Grammar Fencing -
3:30pm - 5:30pm
Premier Basketball Training - David Mackay
6:00pm - 7:00pm
TIBBS HOUSE
6:00pm - 9:30pm
Auckland Basketball Training x2 courts - Tui Tait
7:00pm - 9:30pm
Auckland Basketball Training - Tui Tait
6:30am - 8:30am
Premier Basketball Training - David Mackay
3:30pm - 5:30pm
AGS Kendo Training - Mike Poulsen
3:30pm - 5:30pm
Volleyball Training - Eddie Hare x2 courts
6:00pm - 7:00pm
TIBBS HOUSE
6:00pm - 10:00pm
Auckland Basketball Rep Training x2 courts - Tui Tait
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
6:30am - 8:30am
Premier Basketball Training
3:30pm - 5:30pm
Volleyball Training - Eddie Hare x2 courts
6:00pm - 7:00pm
TIBBS HOUSE
7:00pm - 9:00pm
AKBK Basketball - Ben Hur x2 courts
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle MacDonald
9:30pm - 10:30pm
AKBK Basketball - Ben Hur x1 court
1:00pm - 2:00pm
Prefects 3rd Form Class Comp - Keith Simento
3:30pm - 5:30pm
AGS Kendo Training - Mike Poulsen
3:30pm - 5:30pm
Premier Basketball Training - David Mackay
6:00pm - 7:00pm
TIBBS HOUSE
6:30pm - 8:30pm
Auckland Futsal - Craig Empson x2 court
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
8:30pm - 10:00pm
SKIDS Basketball Training - Tracy
Zafra x1 court
6:30am - 8:30am
Premier Basketball Training - David Mackay
6:00pm - 7:00pm
TIBBS HOUSE
7:00pm - 9:30pm
Jacob, Darwin, Rome Basketball Training
9:00am - 11:00pm
MAVS Basketball Training - Eric Garcia x2 courts
9:30am - 11:30pm
Weni Fernandez Basketball Training
12:30pm - 6:00pm
Auckland Futsal - Craig Empson x2 courts
5:00pm - 7:00pm
Boshi Wang Basketball
6:00pm - 9:00pm
AGS Ultimate Disc - Warren Buckingham x2 courts
11:00am - 1:00pm
John-Lee Doo Badmington
1:00pm - 3:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
1:00pm - 6:00pm
Auckland Futsal - Craig Empson x2 courts
3:00pm - 5:00pm
Samuel & Nadia Volleyball Training
5:00pm - 7:00pm
David and Spaak- Bball
7:00pm - 10:00pm
AUTCSA Basketball Training - Gary Bian
23242526272829
6:30am - 8:30am
Premier Basketball Training - David Mackay
1:05pm - 1:55pm
AGS Archery Training - Kevin Jacobs
3:15pm - 5:30pm
Grammar Fencing -
3:30pm - 5:30pm
Premier Basketball Training - David Mackay
6:00pm - 7:00pm
TIBBS HOUSE
6:00pm - 9:30pm
Auckland Basketball Training x2 courts - Tui Tait
7:00pm - 9:30pm
Auckland Basketball Training - Tui Tait
6:30am - 8:30am
Premier Basketball Training - David Mackay
3:30pm - 5:30pm
AGS Kendo Training - Mike Poulsen
6:00pm - 7:00pm
TIBBS HOUSE
6:00pm - 10:00pm
Auckland Basketball Rep Training x2 courts - Tui Tait
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
6:30am - 8:30am
Premier Basketball Training
1:00pm - 1:00pm
Staff vs Prefects Basketball Match x 2 courts
6:00pm - 7:00pm
TIBBS HOUSE
7:00pm - 9:00pm
AKBK Basketball - Ben Hur x2 courts
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle MacDonald
9:30pm - 10:30pm
AKBK Basketball - Ben Hur x1 court
1:00pm - 2:00pm
Prefects 3rd Form Class Comp - Keith Simento
Sport Team Photo's - Meena Nathoo
3:30pm - 5:30pm
AGS Kendo Training - Mike Poulsen
3:30pm - 5:30pm
Premier Basketball Training - David Mackay
6:00pm - 7:00pm
TIBBS HOUSE
6:30pm - 8:30pm
Auckland Futsal - Craig Empson x2 court
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
8:30pm - 10:00pm
SKIDS Basketball Training - Tracy
Zafra x1 court
6:30am - 8:30am
Premier Basketball Training - David Mackay
6:00pm - 7:00pm
TIBBS HOUSE
7:00pm - 9:30pm
Jacob, Darwin, Rome Basketball Training
9:00am - 11:00am
MAVS Basketball Training - Eric Garcia x1 courts
9:30am - 11:30pm
Weni Fernandez Basketball Training
12:30pm - 6:00pm
Auckland Futsal - Craig Empson x2 courts
5:00pm - 7:00pm
Boshi Wang Basketball
11:00am - 1:00pm
John-Lee Doo Badmington
1:00pm - 3:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
1:00pm - 6:00pm
Auckland Futsal - Craig Empson x2 courts
3:00pm - 5:00pm
Samuel & Nadia Volleyball Training
5:00pm - 7:00pm
David and Spaak- Bball
7:00pm - 10:00pm
AUTCSA Basketball Training - Gary Bian
301Oct23456
12:00am - 11:00pm
S/C Light Replacement- One court only avaliable
1:00pm - 4:00pm
Auckland Futsal Holiday - Craig
1:00pm - 4:00pm
Auckland Futsal Holiday Programme - Craig Empson x2 courts
1:00pm - 4:00pm
Auckland Futsal Holiday - Craig
1:00pm - 4:00pm
Auckland Futsal Holiday Programme - Craig Empson x2 courts
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
1:00pm - 4:00pm
Auckland Futsal Holiday - Craig
1:00pm - 4:00pm
Auckland Futsal Holiday Programme - Craig Empson x2 courts
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle MacDonald
1:00pm - 2:00pm
Prefects 3rd Form Class Comp - Keith Simento
1:00pm - 4:00pm
Auckland Futsal Holiday - Craig
1:00pm - 4:00pm
Auckland Futsal Holiday Programme - Craig Empson x2 courts
7:00pm - 9:30pm
Auckland Swords - Kyle MacDondal
10:00am - 12:00pm
AGS Cricket Training - John O'Neill-Fuller x1 court
1:00pm - 4:00pm
Auckland Futsal Holiday - Craig
1:00pm - 4:00pm
Auckland Futsal Holiday Programme - Craig Empson x2 courts
7:00pm - 9:30pm
Jacob, Darwin, Rome Basketball Training
CLEANERS WAXING
9:30am - 11:30pm
Weni Fernandez Basketball Training
5:00pm - 7:00pm
Boshi Wang Basketball
11:00am - 1:00pm
John-Lee Doo Badmington
1:00pm - 3:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
3:00pm - 5:00pm
Samuel & Nadia Volleyball Training
5:00pm - 7:00pm
David and Spaak- Bball
7:00pm - 10:00pm
AUTCSA Basketball Training - Gary Bian
Display:
Navigation Bar:
AbsoluteRelativeBothNeither
This Calendar:
System Options:
Home Login