Sports_Centre_and_GYM
Sports Centre - Deep Pink
GYM - Aqua
September 2021
MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
30Aug311Sep2345
6:00am - 7:00am
Basketball - Dave Mckay
3:00pm - 5:15pm
AGS Fencing - Lyall Quelch
3:30pm - 5:30pm
AGS Premier Basketball-Adrienne
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
6:30pm - 9:30pm
AKL CITY BB- Tui
7:00pm - 9:30pm
AKL CITY BB - Tui T
6:00am - 7:30am
AGS Morning Team Basketball - Dave MacKay
7:00am - 8:30am
BB Premier -Adrienne B
3:30pm - 5:30pm
AGS KENDO - Mike Poulsen
3:30pm - 5:30pm
AGS U17A & Junior Premier (AdrienneB)
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
6:00pm - 9:30pm
AKL CITY BB - Tui T
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
3:30pm - 5:30pm
Basketball - Adrienne Birtwistle
3:30pm - 5:30pm
Junior Games BB - Adrienne B
6:00pm - 7:00pm
SUPERCITY YOUTH ACADEMY-KrisB
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
7:00pm - 10:00pm
AKBK- BEN HUH
6:30am - 8:30am
Junior 3A&4A BB - Adrienne B
3:30pm - 5:30pm
AGS KENDO - Mike Poulsen
3:30pm - 5:30pm
Premier BB Training (AdrienneB)
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
6:30pm - 9:00pm
AKL FUTSAL - CRAIG EMPSON
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
9:00pm - 10:00pm
ELITES GROUP - ELI003
6:30am - 8:30am
Junior Premier BB - Adrienne B
5:00pm - 10:00pm
AGS BB - Adrienne B
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
7:00pm - 9:30pm
Social BB-Romenjun
9:00am - 12:00pm
MAVS - Eric
9:30am - 11:30am
Basketball Training - Weni Fernandez
12:30pm - 6:00pm
AKL FUTSAL - Craig E
8:30am - 10:30am
Sida Ren
9:00am - 12:30pm
Skills Training (AGS)-Adrienne
11:00am - 1:00pm
John Lee-Joe Badminton Training
1:00pm - 3:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
1:00pm - 6:00pm
AKL FUTSAL - CRAIG E
3:15pm - 5:45pm
Samuel & Nadia Volleyball Training
6:30pm - 9:00pm
ACVC- Jessica C (Volley)
7:00pm - 10:00pm
CPCM-DavidW
6789101112
6:00am - 7:00am
Basketball - Dave Mckay
3:00pm - 5:15pm
AGS Fencing - Lyall Quelch
3:30pm - 5:30pm
AGS Premier Basketball-Adrienne
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
6:30pm - 9:30pm
AKL CITY BB- Tui
7:00pm - 9:30pm
AKL CITY BB - Tui T
6:00am - 7:30am
AGS Morning Team Basketball - Dave MacKay
7:00am - 8:30am
BB Premier -Adrienne B
3:30pm - 5:30pm
AGS KENDO - Mike Poulsen
3:30pm - 5:30pm
AGS U17A & Junior Premier (AdrienneB)
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
6:00pm - 9:30pm
AKL CITY BB - Tui T
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
3:30pm - 5:30pm
Basketball - Adrienne Birtwistle
3:30pm - 5:30pm
Junior Games BB - Adrienne B
6:00pm - 7:00pm
SUPERCITY YOUTH ACADEMY-KrisB
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
7:00pm - 10:00pm
AKBK- BEN HUH
6:30am - 8:30am
Junior 3A&4A BB - Adrienne B
3:30pm - 5:30pm
AGS KENDO - Mike Poulsen
3:30pm - 5:30pm
Premier BB Training (AdrienneB)
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
6:30pm - 9:00pm
AKL FUTSAL - CRAIG EMPSON
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
9:00pm - 10:00pm
ELITES GROUP - ELI003
6:30am - 8:30am
Junior Premier BB - Adrienne B
5:00pm - 10:00pm
AGS BB - Adrienne B
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
7:00pm - 9:30pm
Social BB-Romenjun
9:00am - 12:00pm
MAVS - Eric
9:30am - 11:30am
Basketball Training - Weni Fernandez
12:30pm - 6:00pm
AKL FUTSAL - Craig E
8:30am - 10:30am
Sida Ren
9:00am - 12:30pm
Skills Training (AGS)-Adrienne
11:00am - 1:00pm
John Lee-Joe Badminton Training
1:00pm - 3:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
1:00pm - 6:00pm
AKL FUTSAL - CRAIG E
3:15pm - 5:45pm
Samuel & Nadia Volleyball Training
6:30pm - 9:00pm
ACVC- Jessica C (Volley)
7:00pm - 10:00pm
CPCM-DavidW
13141516171819
6:00am - 7:00am
Basketball - Dave Mckay
3:00pm - 5:15pm
AGS Fencing - Lyall Quelch
3:30pm - 5:30pm
AGS Premier Basketball-Adrienne
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
6:30pm - 9:30pm
AKL CITY BB- Tui
7:00pm - 9:30pm
AKL CITY BB - Tui T
6:00am - 7:30am
AGS Morning Team Basketball - Dave MacKay
7:00am - 8:30am
BB Premier -Adrienne B
3:30pm - 5:30pm
AGS KENDO - Mike Poulsen
3:30pm - 5:30pm
AGS U17A & Junior Premier (AdrienneB)
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
6:00pm - 9:30pm
AKL CITY BB - Tui T
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
3:30pm - 5:30pm
Basketball - Adrienne Birtwistle
3:30pm - 5:30pm
Junior Games BB - Adrienne B
6:00pm - 7:00pm
SUPERCITY YOUTH ACADEMY-KrisB
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
7:00pm - 10:00pm
AKBK- BEN HUH
6:30am - 8:30am
Junior 3A&4A BB - Adrienne B
3:30pm - 5:30pm
AGS KENDO - Mike Poulsen
3:30pm - 5:30pm
Premier BB Training (AdrienneB)
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
6:30pm - 9:00pm
AKL FUTSAL - CRAIG EMPSON
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
9:00pm - 10:00pm
ELITES GROUP - ELI003
6:30am - 8:30am
Junior Premier BB - Adrienne B
5:00pm - 10:00pm
AGS BB - Adrienne B
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
7:00pm - 9:30pm
Social BB-Romenjun
9:00am - 12:00pm
MAVS - Eric
9:30am - 11:30am
Basketball Training - Weni Fernandez
12:30pm - 6:00pm
AKL FUTSAL - Craig E
8:30am - 10:30am
Sida Ren
9:00am - 12:30pm
Skills Training (AGS)-Adrienne
11:00am - 1:00pm
John Lee-Joe Badminton Training
1:00pm - 3:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
1:00pm - 6:00pm
AKL FUTSAL - CRAIG E
3:15pm - 5:45pm
Samuel & Nadia Volleyball Training
6:30pm - 9:00pm
ACVC- Jessica C (Volley)
7:00pm - 10:00pm
CPCM-DavidW
20212223242526
6:00am - 7:00am
Basketball - Dave Mckay
3:00pm - 5:15pm
AGS Fencing - Lyall Quelch
3:30pm - 5:30pm
AGS Premier Basketball-Adrienne
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
6:30pm - 9:30pm
AKL CITY BB- Tui
7:00pm - 9:30pm
AKL CITY BB - Tui T
6:00am - 7:30am
AGS Morning Team Basketball - Dave MacKay
7:00am - 8:30am
BB Premier -Adrienne B
3:30pm - 5:30pm
AGS KENDO - Mike Poulsen
3:30pm - 5:30pm
AGS U17A & Junior Premier (AdrienneB)
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
6:00pm - 9:30pm
AKL CITY BB - Tui T
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
3:30pm - 5:30pm
Basketball - Adrienne Birtwistle
3:30pm - 5:30pm
Junior Games BB - Adrienne B
6:00pm - 7:00pm
SUPERCITY YOUTH ACADEMY-KrisB
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
7:00pm - 10:00pm
AKBK- BEN HUH
6:30am - 8:30am
Junior 3A&4A BB - Adrienne B
3:30pm - 5:30pm
AGS KENDO - Mike Poulsen
3:30pm - 5:30pm
Premier BB Training (AdrienneB)
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
6:30pm - 9:00pm
AKL FUTSAL - CRAIG EMPSON
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
9:00pm - 10:00pm
ELITES GROUP - ELI003
6:30am - 8:30am
Junior Premier BB - Adrienne B
5:00pm - 10:00pm
AGS BB - Adrienne B
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
7:00pm - 9:30pm
Social BB-Romenjun
9:00am - 12:00pm
MAVS - Eric
9:30am - 11:30am
Basketball Training - Weni Fernandez
12:30pm - 6:00pm
AKL FUTSAL - Craig E
8:30am - 10:30am
Sida Ren
9:00am - 12:30pm
Skills Training (AGS)-Adrienne
11:00am - 1:00pm
John Lee-Joe Badminton Training
1:00pm - 6:00pm
AKL FUTSAL - CRAIG E
6:30pm - 9:00pm
ACVC- Jessica C (Volley)
7:00pm - 10:00pm
CPCM-DavidW
272829301Oct23
6:00am - 7:00am
Basketball - Dave Mckay
3:00pm - 5:15pm
AGS Fencing - Lyall Quelch
3:30pm - 5:30pm
AGS Premier Basketball-Adrienne
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
6:30pm - 9:30pm
AKL CITY BB- Tui
7:00pm - 9:30pm
AKL CITY BB - Tui T
6:00am - 7:30am
AGS Morning Team Basketball - Dave MacKay
7:00am - 8:30am
BB Premier -Adrienne B
3:30pm - 5:30pm
AGS KENDO - Mike Poulsen
3:30pm - 5:30pm
AGS U17A & Junior Premier (AdrienneB)
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
6:00pm - 9:30pm
AKL CITY BB - Tui T
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
3:30pm - 5:30pm
Basketball - Adrienne Birtwistle
3:30pm - 5:30pm
Junior Games BB - Adrienne B
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
7:00pm - 10:00pm
AKBK- BEN HUH
6:30am - 8:30am
Junior 3A&4A BB - Adrienne B
3:30pm - 5:30pm
AGS KENDO - Mike Poulsen
3:30pm - 5:30pm
Premier BB Training (AdrienneB)
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
6:30pm - 9:00pm
AKL FUTSAL - CRAIG EMPSON
7:00pm - 9:00pm
Auckland Swords - Kyle Macdonald
9:00pm - 10:00pm
ELITES GROUP - ELI003
6:30am - 8:30am
Junior Premier BB - Adrienne B
5:00pm - 10:00pm
AGS BB - Adrienne B
6:00pm - 7:00pm
Tibbs House - Daniel Oram/Frank H
7:00pm - 9:30pm
Social BB-Romenjun
HOLIDAYS
9:00am - 12:00pm
MAVS - Eric
12:30pm - 6:00pm
AKL FUTSAL - Craig E
HOLIDAYS
8:30am - 10:30am
Sida Ren
11:00am - 1:00pm
John Lee-Joe Badminton Training
1:00pm - 3:00pm
SWORDS - KYLE
6:30pm - 9:00pm
ACVC- Jessica C (Volley)
7:00pm - 10:00pm
CPCM-DavidW
Display:
Navigation Bar:
AbsoluteRelativeBothNeither
This Calendar:
System Options:
Home Login